Wil je de slides van de training erbij hebben?
Download ze hier.
Template voor je Programma-Structuur – Een handig stappenplan om jouw idee om te zetten in een concrete structuur.
Affirmatiekaart – Een dagelijkse reminder om in flow en vertrouwen te blijven.
Checklist met volgende stappen – Een actieplan om direct verder te gaan.
✨ Speciaal voor jou: ✨
Als deelnemer van Idee naar Structuur, kun je de investering van deze training als korting gebruiken op Digitale Empire! Gebruik hiervoor de unieke kortingscode:
📌 [IDEE33]
Bij aanmelding ga je akkoord met het volgende:
De programma’s kan niet worden gerestitueerd en als je gebruikt maakt van een betalingsplan dan ben je verplicht om te betalen zoals afgesproken, op de data zoals afgesproken. Onafhankelijk van hoe je het programma gebruikt. Als betalingen te laat zijn of niet worden voldaan dan wordt je verwijderd uit het programma totdat de betalingen weer zijn voldaan.
Deze programma’s zijn het intellectuele eigendom van Anke van Ommen, daarom ben je niet toegestaan om dit programma te hergebruiken, dupliceren, kopiëren of verkopen, op welke manier dan ook, zonder de schriftelijke toestemming van Anke van Ommen.